Ogłoszenia

Szukaj w promieniu 0 kilometry

Bezpłatne warsztaty z programowania Koduj z Gigantami

  1. Bezpłatne warsztaty z programowania Koduj z Gigantami
  2. »
Adres:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Treść ogłoszenia:

W ostatni weekend odbyło się darmowe wydarzenie "Koduj z Gigantami". Uczestnicy naszych warsztatów mogli poznać świat programowania w środowiskach takich jak:

Klasy 1-3 szkoły podstawowej:  Scratch, Minecraft
Klasy 4-6 szkoły podstawowej:  Scratch, App Inventor, Roblox
Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe:  C#, Visual Studio, Python
Zajęcia odbywały się w blokach 1,5- godzinnych, w grupach do 12 osób. Dzieci które pierwszy raz miały do czynienia z programowaniem osiągały bardzo dobre wyniki. Każdy uczestnik mógł podążać za projektem prezentowanym przez nauczyciela, ale te stworzone z dodaniem własnej inwencji - były szczególnie doceniane.
Wszyscy uczestnicy warsztatów oprócz przyjęcia sporej dawki wiedzy i doświadczenia związanej z obsługą środowisk, mogli też nabyć  nowe znajomości. Każdy uczestnik warsztatów otrzymał wyjątkowe gadżety, które na pewno przydadzą mu się nie tylko w planowaniu swojego czasu, ale także przypomną o produktywnie spędzonym czasie.
Poniżej link do zapisów na nasze semestralne kursy stacjonarne i online: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/zapisz-sie
Poniżej krótka relacja z zajęć pokazowych, które odbyły się w jednej z naszych lokalizacji na Górczewskiej 216 w dzielnicy Bemowo.
Kategorie:
Contact Information
Telefon: 513690506

Send message to moderator

[/vc_column][vc_column width="1/3"][/vc_column][/vc_row]