Ogłoszenia

Szukaj w promieniu 0 kilometry

Sprzątanie klatek schodowych- Górczewska

 1. Sprzątanie klatek schodowych- Górczewska
 2. »
Adres:
Polska
Treść ogłoszenia:

Firma sprzątająca AMLUX zatrudni pracowników do sprzątania klatek schodowych.

Lokalizacja: Warszawa ul. Górczewska.

Mamy do zaoferowania:

 • pracę stałą w godzinach 7:00-15:00,
 • pracę od poniedziałku do piątku,
 • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
 • wynagrodzenie: 13,83 zł/h netto,
 • rozpoczęcie pracy "od zaraz".

Zakres czynności:

 • utrzymanie czystości klatek schodowych.

Oczekiwania:

 • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
 • chęci do pracy,
 • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku,
 • możliwość dłuższej współpracy,
 • doświadczenie- mile widziane.

Zainteresowany/a? Zgłoś się już dziś!

Prosimy o kontakt pod numerem tel. 22 336-65-65 , 604-126-388 w godz. 9-16 lub SMS.

Jesteśmy zakładem pracy chronionej, chętnie zatrudniamy osoby niepełnosprawne. Realizujemy wszystkie świadczenia należne osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności takie jak zwrot za leki, dojazd do pracy oraz dodatkowy urlop rehabilitacyjny.

W aplikacji proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Grójecka 77 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce AMLUX Sp. z o. o.,

a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści : Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że: 1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AMLUX Sp. z o. o. , ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: AMLUX Sp. z o. o. ,, ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników AMLUX Sp. z o. o. , na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy 6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez AMLUX Sp. z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. 8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Contact Information
Telefon: 604-126-388

Send message to moderator

[/vc_column][vc_column width="1/3"][/vc_column][/vc_row]