Bemowo: joga, modelarstwo, salsa – od soboty zapisy na zajęcia BCK!

Lego roboty, modelarstwo, salsa, balet albo ceramika… W najbliższą sobotę, 17 września w Amfiteatrze Bemowo będziecie mogli zapisać się na zajęcia do Bemowskiego Centrum Kultury i porozmawiać z instruktorami. Na pierwszych w kolejce czekają atrakcyjne zniżki!

 

Bemowskie Centrum Kultury nie pozwala bemowiakom się nudzić – organizuje atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu dla dużych i małych. W tę sobotę wokół bemowskiego amfiteatru w Parku Górczewska będziecie mogli zapisać siebie i dzieciaki na warsztaty i kursy, które będą się odbywać w różnych placówkach na terenie całego Bemowa. W przypadku niektórych kursów możecie liczyć na zniżki, jeśli ustawicie się jako pierwsi w kolejce. Warto też mieć ze sobą Bemowską Kartę Mieszkańca.
Zapisy potrwają od godz. 10.00 do 15.00.

 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Bemowie

 

BCK przygotowało ofertę już dla przedszkolaków! Najmniejsze pociechy, od lat 2 do 7, będą mogły wybrać się na balet, akrobatykę, zajęcia plastyczne, naukę gry na pianinie czy warsztaty Lego.
Koszt zajęć to ok. 90-150 zł miesięcznie. Warsztaty i kursy zaczynają się jesienią (wrzesień-październik) i kończą wraz z końcem roku szkolnego. Zniżki obowiązują z Bemowską Kartą Mieszkańca.

 

Oferta zajęć dodatkowych dla bemowskiej młodzieży

 

Młodzież po raz pierwszy w tym roku może zapisać się na warsztaty modelarskie. Dla tych, którzy lubią muzykować jest szereg warsztatów wokalnych, również hip-hopowych i jazzowych czy nauki gry na instrumentach. Oprócz tego zumba, taniec, teatr, gry RPG i wiele, wiele innych.
Koszt – ok. 90-160 zł miesięcznie. Zniżki z Bemowską Kartą Mieszkańca.

 

Tai chi, taniec, modelarstwo – czyli BCK dla dorosłych

 

Podczas gdy dzieci i wnuki będą robić modele samolotów albo tańczyć zumbę, dorośli też nie muszą się nudzić. Zajęcia z ceramiki, dekoracji wnętrz i malarstwa – to oferta dla tych lubiących sztukę. O zdrowie można zadbać na pilatesie i warsztatach „zdrowy kręgosłup” lub rozruszać się na lekcjach tańca, tai chi, jogi czy aerobiku.
Koszt zajęć jest bardziej zróżnicowany, od 70 do 300 zł, w zależności od kursu. Bemowska Karta Mieszkańca oczywiście uprawnia do zniżek.

Pełna oferta wszystkich zajęć organizowanych przez BCK – na stronie centrum.

Zdj. Pixabay