Bemowska Karta Mieszkańca – dlaczego warto ją mieć?

Jesteś mieszkańcem Bemowa? A może złożyłeś lub zamierzasz złożyć zeznanie podatkowe w Urzędzie Skarbowym w naszej dzielnicy? Świetnie! Bemowska Karta Mieszkańca czeka na Ciebie.

 

W 2013 roku ruszył program lojalnościowy skierowany do mieszkańców Bemowa – Bemowska Karta Mieszkańca. Ma on na celu promocję dzielnicy jako miejsca przyjaznego bemowiakom oraz inwestującym tu przedsiębiorcom. Dzięki projektowi posiadacze karty mogą liczyć na korzystne rabaty, co najmniej 10%, na usługi i towary w ośrodkach kulturalnych, rekreacyjnych oraz punktach usługowych. Do partnerów programu zaliczają się między innymi: Bemowskie Centrum Kultury Art.Bem, basen w Ośrodku Sportu i Rekreacji na ul. Oławskiej 3A, biura rachunkowe, prywatne ośrodki zdrowia czy salony kosmetyczne.

Jak stać się posiadaczem Karty Bemowiaka?

O wystawienie Bemowskiej Karty Mieszkańca może ubiegać się każdy pełnoletni mieszkaniec Bemowa oraz osoby rozliczające się w dzielnicy z podatku dochodowego. W tym celu należy udać się do bemowskiego Ratusza (ul. Powstańców Śląskich 70), gdzie po wypełnieniu odpowiedniego formularza otrzymamy imienną Kartę Mieszkańca do ręki. We wniosku konieczne jest podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL oraz adresu zamieszkania z kodem pocztowym. Aby skorzystać ze zniżki w wybranym punkcie usługowym należy okazać swoją Kartę wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport). Wniosek można pobrać ze strony karta.bemowo.waw.pl.

Jesteś przedsiębiorcą? Włącz się do programu!

Program lojalnościowy „Bemowska Karta Mieszkańca” kierowany jest także do przedsiębiorców, którzy działają na terenie dzielnicy. Warunkiem udziału w projekcie jest zaproponowanie posiadaczom karty co najmniej 10% upustu na oferowane usługi i towary. Firmy, które znajdą się na liście punktów włączonych do programu partnerskiego, mogą liczyć w zamian na reklamę poprzez kanały promocyjne, jakimi dysponuje Dzielnica Bemowo, m.in. strony internetowe oraz fanpage na Facebooku Dzielnicy Bemowo. Aby stać się partnerem programu „Bemowska Karta Mieszkańca” wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając poza nazwą i adresem, NIP firmy, opis proponowanej zniżki i zakres usług.

Wszelkie pytania związane z programem można kierować na adres e-mail: karta@bemowo.waw.pl.

Autorka: Jolanta Ambroziak