Dawid Kwiatkowski na Bemowie. Zagra na Bemowskim Pikniku Naukowym

W sobotę, 10 lipca, na Bemowie zagra Dawid Kwiatkowski z zespołem. Występ będzie atrakcją podczas Bemowskiego Pikniku Naukowego. Wydarzenie jest całkowicie darmowe!

Bemowski Piknik Naukowy to wydarzenie organizowanie wspólnie przez Dzielnicę Bemowo, Mały Inżynier Warszawa oraz OSiR Bemowo. Odbędzie się na terenie OSiR, przy ul. Obrońców Tobruku 40, 10 lipca, o godzinie 11.00. Dawid Kwiatkowski wystąpi na Bemowie około godz. 16.00.

Bemowski Piknik Naukowy – atrakcje

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów – warsztaty, pokazy i zabawy naukowe. Piknik zostanie podzielony na strefy naukowe:
✳️ Strefa Centrum Nauki Kopernika
✳️ Nowoczesne Technologie
✳️ Ale kosmos!
✳️ Klimat to my! – strefa ekologiczna
✳️ Żywioły.
✳️ Domowe Laboratorium;
✳️ Akademia Młodego Medyka.

Podczas pokazów dowiecie się jak działa skaner 3D – zaprezentuje go Wojskowa Akademia Techniczna. O tym, czym jest dźwięk dla artysty i dla fizyka oraz ile waży powietrze, opowiedzą edukatorzy z Centrum Nauki Kopernik. „Mały inżynier” zorganizuje warsztaty konstrukcji robotów Lego WeDo i nauczy was programowania gier. Żywioły ziemskie, gwiazdozbiory, planety, ekologia – te i inne ciekawe tematy pojawią się na Bemowskim Pikniku Naukowym. Nauczycie się udzielania pierwszej pomocy, własnoręcznego przygotowania mydełek i lawowej lampy. „Nitro Lody” pokażą możliwości ciekłego azotu i zaproszą na degustację mrożonych w ten sposób lodów.

Dawid Kwiatkowski na Bemowie

Dawid Kwiatkowski z zespołem wystąpi na zakończenie Bemowskiego Pikniku Naukowego. Młody artysta z Gorzowa Wielkopolskiego, porównywany do Justina Biebera, jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd muzycznych w Polsce. Ma na koncie nagrody MTV, Superjedynkę i inne wyróżnienia dla muzyków i influencerów. Od 2012 roku wydał sześć albumów studyjnych i za dwa z nich otrzymał platynową oraz złotą płytę. Jest autorem takich przebojów, jak „Na zawsze”, „Bez Ciebie” czy ostatniego hitu „Jesteś”. Wystąpił również w duecie z Cleo w piosence „Bratnie dusze”.

Bemowski Piknik Naukowy odbędzie się z zachowaniem zasad sanitarnych, zgodnie z aktualnymi przepisami związanymi z pandemią.