Ikea na Woli jeszcze nie gotowa. Poczekamy do 2019 r.

„Fort Wola” wciąż świeci pustkami. W tym roku miała tu powstać nowa Ikea na Woli. Na otwarcie trzeba będzie jednak jeszcze poczekać. Centrum handlowe „Galeria na Woli” zaprosi klientów dopiero w 2019 r.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że w zamkniętym Forcie Wola powstanie nowy sklep Ikea. Nie była znana dokładna data otwarcia, ale spodziewaliśmy się, że zakupy będzie można robić już w tym roku. Niestety, w budynku nic się nie dzieje i nie widać żadnych prac remontowych.
Rozpoczną się one dopiero jesienią, a „Galeria na Woli” z nową Ikeą będą gotowe dopiero na jesieni 2019 r.

Ikea na Woli z dobrym dojazdem

Nowe centrum handlowe „Galeria na Woli” będzie dobrze skomunikowane z Bemowem, Wolą, ale również z Ursusem i miejscowościami podwarszawskimi. Tuż obok znajdują się przystanki linii tramwajowych i autobusowych docierających do Centrum, na Ochotę i Bemowo, do Ożarowa Maz., Piastowa i Płochocina. Do sklepu Ikea będzie można też szybko dojechać samochodem z trasy S8 czy Trasy Poznańskiej.

Na zakupy do „Galerii na Woli”

Oprócz sklepu Ikea w nowej galerii powstanie hipermarket Auchan i około 40 sklepów oraz punktów usługowych. W „Galerii na Woli” będzie można również zjeść – znajdą się tu punkty gastronomiczne i restauracja Ikea.

Zdj. Mayland Real Estate