Sylwester na Bemowie i „Sylwester Narodowy” 2015

Jeśli nie zdecydowaliście jeszcze, jak i gdzie spędzić Sylwestra, mamy dwie propozycje: Noc Sylwestrową na Bemowie lub/i „Sylwester Narodowy” na błoniach stadionu PGE Narodowego. Zapoznajcie się ze szczegółami!

31 grudnia 2015 r. mieszkańcy Bemowa, którzy chcieliby hucznie uczcić Nowy Rok i spędzić go w większym gronie, mogą wybrać się na Dziedziniec Urzędu Dzielnicy, gdzie o godz. 23.00 rozpocznie się impreza sylwestrowa. Nie zabraknie DJ-a. Program Sylwestra przewiduje też koncert zespołu Music Set, który zagra dla was covery znanych przebojów, występy: Arka Braxtona – muzyka oraz prezentera i twórcy programu „Muzyczna Strefa ITV” oraz ArteZ-a, czyli Artura Patanowskiego. Nie obędzie się oczywiście bez tradycyjnego pokazu sztucznych ogni. Wstęp bezpłatny.

Nowy Rok mieszkańcy Bemowa mogą powitać również na warszawskich błoniach Stadionu PGE Narodowego w ramach „Sylwestra Narodowego”, organizowanego przez Stołeczną Estradę we współpracy z telewizją regionalną. Wrażenie zrobi nie tylko dobór gwiazd, które pojawią się tego wieczoru, ale również rozmach, z jakim organizatorzy przygotowali imprezę – koncerty odbędą się na scenie o imponującej powierzchni 540 m2! Start: godz. 20.00, planowane zakończenie: 1.30. Zanim zegar wybije północ, na scenie wystąpią: LemON – laureat nagród Ema 2013 i 2014, Zespół Roku 2014 według Radio Zet, nagrywający utwory w języku polskim i łemkowskim, twórca hitów takich jak: „Scarlett” czy „Napraw”, GrubSon – raper i producent muzyczny, współpracujący z takimi grupami i wykonawcami jak: Jamal, EastWest Rockers czy O.S.T.R. W marcu br. ukazał się jego trzeci studyjny album „Holizm”. Przed północą zagra również zespół Perfect – legenda polskiego rocka, która już 35 lat obecna jest na polskiej scenie. Czy w tym roku na błoniach zabrzmi „Autobiografia”? Przekonać się można osobiście. Jedną z gwiazd wieczoru będzie brytyjska indie rockowa grupa The Kooks, która czerpie inspiracje z różnych źródeł: rocka, reggae, ska, bluesa i funku, a ich debiutancki album „Inside In/Inside Out” sprzedał się w ponad 1,5 milionach egzemplarzy. O północy rozpocznie się dwunastominutowy pokaz świetlno-pirotechniczny, a zaraz po nim, po popie, hip-hopie i rocku przyjdzie czas na taneczną elektronikę – występ jednego z najbardziej znanych niemieckich DJ-ów, Paula van Dyka, należącego do grupy prekursorów muzyki techno-house. Więcej aktualności dotyczących „Sylwestra Narodowego” znajdziecie na stronie www.estrada.com.pl lub www.um.warszawa.pl.

Na Bemowie czy na błoniach stadionu PGE Narodowego, szykuje się świetna zabawa i niezapomniany wieczór. A my sylwestrowo życzymy wam dobrej muzyki do słuchania, dużo sił do tańczenia, a w Nowym Roku 2016 jeszcze więcej powodów do świętowania!

Autorka: Jolanta Ambroziak