Z okazji przypadającego w Polsce-23 Czerwca dnia Taty postanowiliśmy zaprezentować Państwu twórczość jednego z przyjaciół naszego portalu. 

W niedługim czasie będziemy mieli dla Państwa płyty: „Totylkoczłowiek&Mia”. Cieszymy się, że będziemy częścią tej ciekawej inicjatywy.

Totylkoczlowiek bo tak brzmi pseudonim artystyczny Daniela, który wraz ze swoją 8 letnią córką Mią – postanowili, że nagrają wspólny utwór, który będzie opowiadał o miłości , dobrej relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Udało się, praca w studiu nagraniowym przyniosła tego rezultaty, singiel wprowadza w piękną atmosferę, wartości utworu, i po jego przesłuchaniu nie jedna łezka w oku się zakręci .

Totylkoczłowiek czyli Daniel, nie potrafi usiedzieć w miejscu. Wystąpił w ostatniej edycji programu o tatuażach w telewizji TTV i nie zwalnia tempa. Jak sam mówi, jego największą pasją jest muzyka i tatuaże, ale miłością, której nie da się opisać słowami, jest właśnie Mia. Dlatego to o niej i dla niej jest utwór .

Ojciec śpiewa ze swoją córką , wzruszającą piosenkę, która przepełniona jest ogromną miłością i piękną relacją . Posłuchajcie.