Piknik „Pies na medal” 12 czerwca na Bemowie

W sobotę 12 czerwca na terenie OSiR przy ul. Obrońców Tobruku 40 odbędzie się VI Piknik Sportowy z Psem. Organizatorzy zapraszają właścicieli i miłośników czworonożnych przyjaciół – pieski jak najbardziej mile widziane!

Piknik „Pies na medal” rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 15.00. Wstęp na imprezę jest wolny. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji – pokazy wspaniałych psich zdolności, takich jak: taniec psów, obedience – posłuszeństwo sportowe, pasienie ptaków przez psy pasterskie czy pokazy zabawy z frisbee. Będą też warsztaty z ćwiczeniami umysłowymi dla psów (Brainwork), agility – zabawy i ćwiczenia z instruktorem czy warsztaty fitness dla psów.

Wiele ciekawych informacji będzie można usłyszeć podczas pogadanek ze specjalistami i znawcami, np. na temat żywienia i bezpieczeństwa psów czy o pracy z psami zaprzęgowymi.

Odbędą się dwa konkursy dla piesków – sprawnościowy na torze z przeszkodami i psich sztuczek. Poza tym dla dzieci i dorosłych przygotowane będą quizy, konkursy rysunkowe oraz inne gry i zabawy.

Zdj. Unsplash