Półkolonie na Bemowie. Gdzie zapisać dzieci?

Masz problem ze znalezieniem dla swojego dziecka półkolonii na Bemowie? Przychodzimy z pomocą!

Lato w pełni. Wielu pracujących rodziców właśnie w tym okresie poszukuje dobrego pomysłu na zajęcia dla swoich dzieci. Oferta półkolonii na Bemowie jest urozmaicona – na małych mieszkańców dzielnicy czekają zajęcia językowe, plastyczne czy robotyka. Małym bemowiakom nuda w czasie wakacji z pewnością nie zagraża!

Półkolonie na Bemowie

Lato zmysłów – ruszają półkolonie w Bemowo Bajkolandia

Sala zabaw Bajkolandia przy ulicy Wrocławskiej 6a proponuje półkolonie pełne zabawy i edukacji dla dzieci w wieku 3-10 lat. Każdy turnus trwa tydzień. Pierwszy startuje już dziś, a ostatni – 24 sierpnia.

W programie są zajęcia tematyczne i relaksacyjne, 3 posiłki (II śniadanie, obiad, podwieczorek), a ponieważ aura do tego zachęca – także zabawy na świeżym powietrzu.

Zajęcia trwają każdego dnia od godz. 8.00 do godz. 17.30. Pojedyncze wejście kosztuje 120 zł, natomiast tydzień zabawy to wydatek rzędu 520 zł. Kontakt: bemowo@bajkolandiasalazabaw.pl

Półkolonie w Ciuciubabka Cafe z Małym Inżynierem

Dobrze znana mieszkańcom dzielnicy kawiarnia Ciuciubabka Cafe przy ul. Pełczyńskiego 30B, w tym roku proponuje półkolonie na Bemowie w nowym wydaniu. Współpraca z Małym Inżynierem bez wątpienia zaowocuje wyjątkowymi warsztatami dla dzieci!

Twoje dziecko chciałoby zostać konstruktorem robotów? A może marzy o tym, by zostać specjalistą od mikstur i eliksirów? Nic trudnego. Warsztaty w ramach półkolonii w Ciuciubabka Cafe mają przede wszystkim zaszczepić w dzieciach pasję do nauk ścisłych i pokazać, że eksperymenty mogą być frajdą!

W zajęciach „Robotyka Minecraft”, które rozpoczną się 21 lipca, uczestniczyć mogą dzieci w wieku 8-15 lat. Natomiast cieszące się szczególną popularnością półkolonie „Laboratorium Slime, Mikstur i Eliksirów” – dla dzieci w wieku 7-12 lat – ruszają 10 sierpnia.

Zajęcia odbywają się w godzinach 8.00-17.00. Cena (650 zł) zawiera 3 posiłki i napoje oraz dyplom po ukończeniu kursu i upominek dla Małego Inżyniera. Zapisy – www.malyinzynier.pl/warszawa i pod nr tel. 732 717 311.

Klockowe szaleństwo w Bricks 4 Kidz

Lato w mieście nie może być interesujące? Wręcz przeciwnie. Bricks 4 Kidz organizuje półkolonie na Bemowie: na Osiedlu Przyjaźń, przy ul. Konarskiego 3.

Dzieci kochają klocki, dlatego zajęcia w Bricks 4 Kidz będą strzałem w dziesiątkę! Tegoroczna oferta obejmuje nie tylko zabawę tysiącami klocków Lego, ale także w ramach turnusu zostaną zorganizowane: wyjście do kina, aktywności na świeżym powietrzu i zajęcia tematyczne.

Dzieci w wieku 5-8 lat mogą wybierać między tematami: „Olimpiada”, „Wyprawa dookoła świata”, „Disney Moc Lego Wyobraźni”. Nie mniej atrakcyjnie zapowiadają się propozycje dla starszaków (8-12 lat). Entuzjazm z pewnością wzbudzą zajęcia „Video Game Design”, „Olimpiada – kręcimy film” czy „Minecraft i Brawl Stars – kręcimy film”.

Tygodniowe turnusy ruszają już dziś i potrwają do końca sierpnia. Cena – 650 zł – zawiera 3 posiłki i napoje. Półkolonie na Bemowie odbywają się w godzinach: 8.00-17.00. Zapisy: https://panel.kindercrm.pl/shop/semicolony/s3cdgzepok9t8pf?place=msmfmwvp34avzjjw&age_group=&turnus=

Półkolonie Simon says w sierpniu na Bemowie

Półkolonie na Bemowie prowadzi także szkoła Simon says przy ulicy Puszczy Solskiej 4. Na uczestników zajęć czekają doświadczeni nauczyciele, ciekawy program i zawsze sympatyczna atmosfera. W ofercie znajdują się półkolonie językowe i warsztaty online.

Półkolonie językowe przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-9 lat. W programie znalazły się zajęcia angielskiego połączone z warsztatami plastycznymi i rekreacyjno-sportowymi. Bez wątpienia dzieci ucieszą się z eksperymentów, które są związane z fizyką i chemią czy przyrodą. Jeszcze większą frajdę uczestnikom sprawi nagrywanie filmów i ćwiczenie umiejętności tanecznych.

Półkolonie na Bemowie rozpoczynają się 17 sierpnia i 24 sierpnia. Zajęcia startują o godz. 8.00, a trwają do godz. 17.30. Cena pięciodniowego turnusu (680 zł) obejmuje 3 posiłki. Zapisy prowadzone są na stronie: http://simonsays.pl/polkolonie/zapisy/

Warto zauważyć, że w razie gdyby z powodu wprowadzenia obostrzeń w związku z COVID-10 zajęcia miały się nie odbyć, osoby dokonujące wpłat dostaną pełny zwrot kosztów.

Ciekawie o różnych kulturach – Półkolonie w przedszkolu Jan Pawełek

Półkolonie „Dzieci Świata – wyprawa przez kontynenty” zachęcają do podróży po wszystkich kontynentach! Dzieci poznają kulturę małych mieszkańców z różnych zakątków Ziemi, dowiedzą się, jak spędzają oni wolny czas, jakimi językami się posługują oraz jak wyglądają ich domy.

Mali poszukiwacze przygód z pewnością chętnie wezmą udział w tańcach, poznają prace na wykopaliskach i nowe języki. Jest coraz cieplej, więc część wolnego czasu zajmie zabawa na świeżym powietrzu.

Półkolonie ruszają w przedszkolu Jan Pawełek przy ulicy Obrońców Tobruku 48 już dziś, ale można jeszcze dołączyć, decydując się na turnus trwający tydzień lub dwa. Udział mogą wziąć dzieci w wieku 7-9 lat. Godziny otwarcia placówki: 8.00-16.00.

Koszt: 700 zł (tydzień) lub 1200 zł (dwa tygodnie). Śniadanie należy przynieść z domu, natomiast cena obejmuje obiad (catering) oraz podwieczorek (zapewniany przez organizatorów). Rodziców dzieci zainteresuje fakt, że zajęcia prowadzą montessoriańscy nauczyciele.

Zapisy: 513 027 653, biuro@malymikrokami.org.

Zdj. pixabay.com