Uwaga Bemowo! Zbliża się „Kurier”!

Po raz kolejny mieszkańcy Bemowa mogą obejrzeć polski film w cyklu „Historia na ekranie” zupełnie za darmo! Władze dzielnicy będą rozdawać bezpłatne zaproszenia na projekcję w kinie w centrum handlowym Wola Park przy Górczewskiej. Specjalny seans już 11 kwietnia!

Bilety na najnowszy film Władysława Pasikowskiego „Kurier” o życiu legendarnego „Kuriera z Warszawy” – Jana Nowaka-Jeziorańskiego – w postaci zaproszeń będzie można odebrać w Urzędzie Gminy Warszawa Bemowo. Są na to dwa sposoby – w czwartek 4 kwietnia 2019 r. trzeba będzie pojawić się w urzędzie i pobrać numerek albo – napisać e-mail, również tego samego dnia.

Wiadomości można wysyłać w godzinach 8.00-16.00 4.04.2019 r. na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl. W ten sposób zdobyte zaproszenie będzie można odebrać w urzędzie w późniejszym terminie.


Wyjątkowy „Kurier” na Bemowie

Ci, którzy już widzieli pokazy przedpremierowe filmu, mówią, że naprawdę warto go obejrzeć. Pewnie pamiętacie trzymający w napięciu thriller „Jack Strong” o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim. Władysław Pasikowski i tym razem przygotował dla widzów solidną dawkę emocji, jak na thriller szpiegowski przystało.

Premiera filmu odbyła się 15 marca 2019 r. i można go już zobaczyć w bemowskich kinach. Jeśli chcecie chwilę poczekać, możecie skorzystać z darmowego pokazu. Seans dla mieszkańców Bemowa odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. o godz. 19.00 w kinie Multikino Wola przy Górczewskiej 124, w centrum handlowym Wola Park.

Trzymamy kciuki, żeby udało się Wam zdobyć bilety!