Wygraj choinkę na Bemowie!

Niezależnie czy masz lat 5 czy 105, chyba się zgodzisz, że Święta Bożego Narodzenia to najbardziej magiczny czas w roku i nie mogą się odbywać bez tradycyjnego drzewka. I tu z pomocą przychodzi Urząd Dzielnicy Bemowo, który po raz kolejny organizuje akcję „Choinki pod Choinkę”. Przy odrobinie szczęścia możesz wygrać jedną z 1000 jodeł!

Ho, ho, ho czy są wśród Was grzeczne dzieci? Nawet jeśli nie byliście do końca grzeczni w ostatnim czasie, mamy dla Was świetną wiadomość. Jak co roku, Urząd Dzielnicy Bemowo będzie miał dla mieszkańców naszej dzielnicy nie lada gratkę. W ramach akcji pod nazwą “Choinka pod Choinkę” w dniach 6-8 grudnia będziecie mieli okazję wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie 1000 pachnących lasem jodeł kaukaskich. Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową i już 17 grudnia będą mieli możliwość odbioru swoich drzewek w Parku Górczewska.

A już niedługo opublikujemy na naszej stronie www.bemowo24.pl listę miejsc na Bemowie, w których będziecie mogli kupić świąteczne drzewka.

Szczegóły akcji „Choinka pod Choinkę”

6-8 grudnia 2022 r. – rejestracja na stronie akcji choinka.bemowo.waw.pl
17 grudnia 2022 r. – odbiór drzewek w Parku Górczewska