Zatańcz zumbę na Bemowie i pomóż Fundacji Rodzin Adopcyjnych!

Uwaga bemowiacy (i nie tylko)! Czy wiecie jak połączyć przyjemne z pożytecznym, tańcząc zumbę? Zapraszamy w sobotę 24 września do Galerii Bemowo na „Maraton fitness w dobrej sprawie”. Podczas imprezy będziecie mogli wesprzeć Fundację Rodzin Adopcyjnych.

 

„Maraton fitness w dobrej sprawie” to inicjatywa Galerii Bemowo, we współpracy z dwoma bemowskimi klubami fitness: Kajalis – zumba i taniec oraz Soul&Base Dance School. Serwis Bemowo24.pl ma przyjemność patronować temu wydarzeniu.
O jaką „dobrą sprawę” chodzi? Fundacja Rodzin Adopcyjnych działa po to, żeby każde dziecko mogło znaleźć dom i kochającą rodzinę. Została założona w 1997 roku przez grupę rodziców, którzy sami adoptowali pociechy i od tamtego czasu prężnie działa by chronić małe dzieci przed umieszczeniem w domu dziecka.

 

Maraton zumby na Bemowie

 

Podczas wrześniowego eventu będziecie mogli dowiedzieć się wszystkiego o działaniu fundacji i wesprzeć ją tak, jak potraficie. A przy okazji rozruszać się w tańcu! Zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli nauczyć się zumby wyjątkowego tańca latynoamerykańskiego połączonego z elementami aerobiku.

Jak trzeba się przygotować? Wystarczy założyć wygodny strój, najlepiej sportowy, i zabrać ze sobą dobry humor 🙂 O resztę zadbają trenerzy zumby i organizatorzy, którzy przewidzieli sporo atrakcji. Na najmłodszych w strefie dziecka czeka malowanie buziek, animacje, konkursy z nagrodami i balonikowe zwierzątka! A dorośli będą mogli zasięgnąć porad dietetyków, trenerów i fizjoterapeutów, współpracujących z klubami fitness.

 

Szczegółowy program:
13:00–13:45
Zumba Kids
Prowadzący: Natalia Krzemieńska oraz team Kajalis

14:00-14:45
Hip Hop Kids
Prowadzący: Patrycja Lenjert, Szkoła Tańca Soul and Dance

15:00-15:45
Zumba Family
Prowadzący: Natalia Krzemieńska, Kajalis

16:00-18:30
Maraton Zumby
Prowadzący: Team Kajalis, Natalia Krzemieńska, Natalia Kwiatek, Klaudia Kocot

 

Zapraszamy! 🙂

 

Zdj. Flickr Oregon State University