Bemowski Zimowy Turniej Piłki Nożnej już w niedzielę!

W nadchodzący weekend nadarzy się okazja do śledzenia rywalizacji piłkarzy halowych na warszawskim Bemowie. W niedzielę, 20 grudnia 2015 r., w godz. 9.00-15.00 w Hali Sportowej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 zostanie rozegrany Zimowy Turniej Piłki Nożnej.

Zmagania rundy jesiennej krajowej ekstraklasy dobiegają końca, poznaliśmy już pełen skład uczestników rundy play-off Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, stary kontynent przygotowuje się już do piłkarskiego snu zimowego. Jednak dla prawdziwego miłośnika futbolu, zarówno takiego, który sam aktywnie uprawia tę dyscyplinę, jak i tego, który ogranicza się do wnikliwej obserwacji sportowych zmagań, burmistrz dzielnicy Bemowo Marek Lipiński ma do zaproponowania dalszą porcję piłkarskich emocji, tym razem pod dachem. W hali piłkarskiej przy ulicy księcia Bolesława 1/3, w dniu 20 grudnia 1915 r., odbędzie się Bemowski Zimowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii Open.

Wszystkich, którzy chcieliby wystartować w Turnieju, organizatorzy pragną poinformować, że możliwe jest zgłaszanie swoich drużyn jedynie na listę rezerwową. Zgłoszenia takie należy przesyłać do dnia 15 grudnia 2015 r. na adres mailowy: sport@bemowo.waw.pl. W korespondencji należy wskazać: nazwę teamu, jego kapitana, wraz z telefonem kontaktowym, skład ekipy (co najmniej 6, max. 10 osób w drużynie, minimalny wiek piłkarza to 17 lat) – a przy każdym z zawodników należy wskazać dzielnicę zamieszkania oraz rok urodzenia. Organizatorzy uprzedzają również, iż zgłoszenie drużyny do rozgrywek jest równoznaczne z brakiem przeciwwskazań poszczególnych zawodników do udziału.
Zachęcamy fanów piłki nożnej do wsparcia dopingiem rywalizujących drużyn!

 

Autor: Paweł Ambroziak