Cyrk Korona zaprasza mieszkańców Bemowa na “Show jak z bajki”

W najbliższy weekend na Bemowie wystąpi zespół Cyrku Korona – światowej sławy artyści cyrkowi. W “Show jak z bajki” zaproszą młodych i nieco starszych widzów do zabawy z bohaterami Toy Story, My Little Pony i Psiego Patrolu!

Namiot cyrkowy już wkrótce stanie na bemowskim lotnisku. We wrześniowych (11, 12, 13 września) spektaklach Cyrku Korona wystąpią wyłącznie artyści cyrkowi z Polski, Ukrainy, Mongolii, Wielkiej Brytanii, Włoch i Brazylii, a wśród nich będą gwiazdy Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz najsłynniejszego na świecie Cirque du Soleil.


Dzieciaki na pewno ucieszą się z występów bajkowych postaci – zatańczą dla nich bohaterowie Toy Story, Psiego Patrolu i kucyki My Little Pony. Widzowie będą mogli podziwiać takie pokazy sztuki cyrkowej, jak: wystrzałowy i zapierający dech w piersiach Skywalk – Spacer Śmierci, żonglujący Sherlock Holmes, Kobieta-guma z Mongolii, ewolucje na wysokich masztach, napowietrzne antypody, magiczne transformacje, podniebne łańcuchy z Catwoman, gimnastyka w sieciach. O dobry humor widowni zadba wyśmienity komik Mr Chap. A wszystko to w oszałamiającej oprawie muzycznej i świetlnej oraz efektownych kostiumach scenicznych.

Spektakl trwa około 2 godzin. Widzowie mogą zajmować miejsca 30 minut przed rozpoczęciem widowiska.
“Show jak z bajki” odbędzie się w terminach:
11 września – sobota
godz. 14.00,
godz. 17.00
12 września – niedziela
godz. 13.00,
godz. 16.00
13 września – poniedziałek
godz. 18.00
Dla naszych Czytelników mamy 5 podwójnych zaproszeń na jedno (dowolne) przedstawienie. Aby je zdobyć, weźcie udział w konkursie na naszym profilu na Facebooku.
Kasy cyrku są czynne od godziny 10.00 w dniach spektakli, aż do rozpoczęcia widowiska.