Dni Bemowa 2021 – wystąpią Agnieszka Chylińska i Mietek Szcześniak

Trwają Dni Bemowa 2021 – pierwsza z tegorocznych imprez odbyła się w miniony weekend. Na bemowiaków czekają jeszcze trzy dni atrakcji, a wśród nich koncerty: Agnieszki Chylińskiej, Smolastego i Mietka Szcześniaka.
Dni Bemowa 2021 rozpoczęły się piknikiem „Back to school”, o którym pisaliśmy w naszym serwisie. Ze względu na sytuację pandemiczną, tegoroczne obchody zostały rozciągnięte w czasie i podzielone na kilka imprez. W piątek 17 września w Amfiteatrze Bemowo w Parku Górczewska wystąpi Agnieszka Chylińska. W sobotę (18 września) wieczorem odbędą się na Bemowie koncerty Smolastego i Mietka Szcześniaka.

W sobotę rezerwujcie też czas od 12.00 do 17.00 na piknik „Bemowo z Aniołami”, na terenie parafii pw. Matki Bożej Królowej Aniołów przy ul. ks. B. Markiewicza. Będą mu towarzyszyć profilaktyczne akcje prozdrowotne, gry i zabawy dla dzieci.

W niedzielę, 19 września o 11.00 dla najmłodszych widzów wystawiony zostanie musical „Kopciuszek”, a po przedstawieniu, o godzinie 12.00 rozpocznie się piknik sportowo-rekreacyjny „Z Bemowem przez świat. Super Dzieciaki na Start”. W sześciu strefach tematycznych: rekreacyjno-sportowej, artystycznej, ekologicznej, animacyjnej, bezpieczeństwa oraz relaksu na dzieci i młodzież czeka wiele atrakcji, m.in. warsztaty plastyczne i edukacyjne.
Wstęp na wszystkie koncerty i wydarzenia jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Należy przestrzegać aktualnych obostrzeń sanitarnych.