Ekipa sklepu Tefal na Bemowie zaprasza na pokaz kulinarny 10 lipca

Od 16 czerwca na Bemowie działa nowy salon marki Tefal, w którym można nie tylko obejrzeć i kupić sprzęt gospodarstwa domowego, ale również napić się kawy czy smoothie i przetestować różne urządzenia. O przyjazną i profesjonalną obsługę dba czteroosobowa ekipa. Opowiedzieli nam o sobie i zaprosili w sobotę 10 lipca na pierwszy pokaz kulinarnego blogera Tomka Czajkowskiego.

Nowy salon Tefal na Bemowie to nie jest po prostu sklep. Miejsce to powstało z miłości do ludzi, pasji do gotowania i braku czasu na sprzątanie. Jego obsługa – Magda, Kuba, Asia i Ania – nie tylko doradzą Wam w wyborze odpowiedniego urządzenia czy kuchennego utensylium, ale na każdym etapie zapewnią indywidualne podejście. To wszystko dzięki wewnętrznej filozofii firmy Tefal, której głównym hasłem jest „Dbam”. Każdy pracownik jest doceniany, obdarzany zaufaniem, ale jednocześnie poczuwa się do odpowiedzialności – za swoje miejsce pracy, za klienta i właściwą obsługę. To procentuje, bo dzięki takiemu podejściu wiele kwestii, na przykład związanych z reklamacjami lub serwisem pracownicy mogą załatwić bezpośrednio, na miejscu. Jeśli zdecydujesz się na zakupy w sklepie Tefal, wiedz, że możesz przetestować sprzęt na miejscu, zabrać go do domu na 30 dni i upewnić się co do swojej decyzji, ale też napić się kawy, smoothie, spróbować czegoś z grilla. Gdy przyjdziesz z dzieciakami, znajdą tu świetny kącik do zabawy z kuchenką. Również czworonożni pupile są mile widziani.

  • Zespół nowego salonu Tefal na Bemowie

Magda, Asia, Ania i Kuba zapraszają do sklepu Tefal na Bemowie

„Jeśli chcesz poznać naprawdę dobrego przyjaciela, pójdź do jego domu i zjedz z nim kolację. Ludzie, którzy oddadzą Tobie swoje jedzenie oddadzą Tobie również swoje serce” mawiał amerykański aktywista na rzecz praw człowieka César Chávez. W sklepie Tefal na Bemowie panuje podobna gościnność. Dba o nią załoga – Ania, Kuba, Magda i Asia.

Ania z wykształcenia i zamiłowania jest krawcową, a jej konikiem są generatory pary i żelazka. Wolny czas uwielbia spędzać na gotowaniu dla rodziny i przyjaciół. Za to sprzątanie w domu pozostawia już mężowi. Jest wielką miłośniczką dobrej kawy, ale tylko tej parzonej w ekspresie. Uwielbia słuchać jak klienci, a właściwie sąsiedzi, opowiadają o życiu, o miejscu, w którym jesteśmy i o pierwszych sprzętach Tefal, jakie kupili.

Kuba – „rodzynek” i najmłodszy w zespole. Jest zapalonym sportowcem, Mistrzem Polski w Unihokeju i zdobywcą nagrody Młodzieżowego Sportowca Warszawy w Unihokeju. Kocha zwierzaki i wolny czas poświęca na wolontariat. Chociaż jest raczej nieśmiały, to rozkręca się, gdy zaczyna rozmawiać na sklepie z klientami. Dzięki pracy w sklepie polubił gotowanie w domu i pokazy dla klientów – zaczyna być w tym świetny, niczym Master Chef.

Dzieciaki Magdy wpadają często odwiedzić mamę w pracy i pobawić się w gotowanie w zabawkowej kuchni. Magda uwielbia muzykę i bieganie na Fortach Bema – kiedyś uprawiała ten sport sama, a teraz zachęca do tego swoje dzieciaki. Po domu biegała również ze ściereczką, ale od kiedy stała się posiadaczką największego robota sprzątającego marki Tefal, odzyskała wreszcie trochę wolnego czasu, który poświęca na inną swoją pasję – taniec.

Asia lubi gotowanie, ale piekarnik i pieczenie ciast omija szerokim łukiem. Uwielbia słuchać jazzu i punkowej muzyki. Letnie wolne chwile spędza z rodziną na kajakach, a w sezonie zimowym tworzy plecionki. Może godzinami rozmawiać o antycznych meblach.