Festiwal Miasto Muzyka by Empik w czerwcu na Bemowie

W czerwcowy weekend na bemowskim lotnisku znowu zrobi się głośno – odbędzie się pierwsza edycja festiwalu Miasto Muzyka. Pierwszym headlinem jest Jimek wraz z gośćmi.

Wydarzenie, organizowane przez Empik i Going, odbędzie się w dniach 12 czerwca na Lotnisku Bemowo. „Zależało nam, by stworzyć klimatyczny miejski festiwal, odpowiadający na wielki głód muzyki, który rósł w nas wszystkich przez ostatnie długie miesiące” mówi Tomasz Lisek, brand manager Going. „Skorzystaliśmy z naszego doświadczenia z projektu Miasto Muzyka dla Empik Music i zaprosiliśmy różnorodnych artystów do niepowtarzalnej przygody, w której wziąć udział mogą fani muzyki z całej Polski. Dzięki spotkaniu różnych stylów i gatunków festiwal będzie zaskakiwać i cieszyć nawet najbardziej wymagających melomanów” dodaje.

Festiwal będzie łączył różne gatunki muzyczne, tak by każdy znalazł coś dla siebie.

W niedzielę zaś z orkiestrą symfoniczną podczas wieczornego koncertu wystąpi Radzimir Dębski – Jimek. „Koncert z orkiestrą na lotnisku? Jaram się” – skomentował artysta.

Strefa koncertowa zostanie podzielona na mniejsze rejony, w których będą mogły świetnie się bawić również rodziny z mniejszymi dziećmi. Użytkownicy Empik Premium będą zaś mieli dostęp najbliżej sceny, do tzw. Golden Circle.

Przedsprzedaż biletów już się rozpoczęła, obecnie można je kupować na stronie goingapp.pl i w aplikacji Going.

https://goingapp.pl/wydarzenie/jimek-goscie-historia-polskiego-hip-hop-u/czerwiec-2022