Gdzie kupić choinki na Bemowie?

Niektórzy z nas wypatrują choinek na długo przed świętami, inni wstrzymują się z tą decyzją aż do dnia Wigilii, aktualne jednak zawsze pozostaje pytanie, jaką choinkę, gdzie i za ile ją nabyć. Niezdecydowanych postaramy się wesprzeć informacją o tym, gdzie kupić choinki na Bemowie i w bliskiej okolicy.

 

  • Jak co roku, duży punkt z choinkami ulokuje się na Bemowie, na ul. Powstańców Śląskich, w rejonie ul. Wrocławskiej – przy bazarku.
  • Duży punkt sprzedaży znajdzie się przy ul. Człuchowskiej, obok Hali Wola.
  • W Castoramie przy ul. Górczewskiej 124 znajdziecie zarówno sztuczne, jak i żywe drzewka.
  • Pod sklepem Tesco przy ul. Górczewskiej również przygotowano punkt sprzedaży.
  • Choinki można nabyć przy sklepie Kaufland przy ul. Lazurowej.
  • Auchan w centrum handlowym Wola Park przy ul. Górczewskiej 124 ma w swej ofercie żywe świerki i jodły.
  • Podczas choinkowych poszukiwań warto również zajrzeć do Carrefour w CH Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 126, gdzie również rozpoczęła się sprzedaż drzewek.

Wygraj choinkę na Bemowie!

 

Również w tym roku na Bemowie będzie można wygrać choinkę w konkursie. Las tysiąca jodeł kaukaskich wyrośnie pod Ratuszem 20 grudnia. Od północy 13 grudnia do 14 grudnia na stronie https://choinka.bemowo.waw.pl/ można zarejestrować się i wziąć udział w losowaniu jednej z tysiąca choinek. Za kilka dni, 16 grudnia zostaną ogłoszone wyniki, a choinki będzie można odebrać 20 grudnia pod Ratuszem.
Pamiętajcie, aby wziąć udział w konkursie, musicie być mieszkańcami Bemowa.

 

Żywa czy sztuczna, zielona czy biała, przystrojona bombkami czy piernikami i słomianymi zabawkami, niezmiennie cieszy oko domowników i wprowadza świąteczny nastrój do naszych mieszkań i domów.

Jeżeli znane są Wam miejsca na Bemowie, gdzie sprzedawane są choinki, piszcie do nas: redakcja@bemowo24.pl.

Autorka: Jolanta Ambroziak, red.

Zdj.: Fotolia