Kult na Bemowie 27 czerwca! Koncert na powitanie lata 2021

W niedzielę 27 czerwca w amfiteatrze w Parku Górczewska wystąpi legendarny zespół Kult. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc – ograniczona.

W tym roku powitanie lata na Bemowie rozpocznie się o 12.00 w niedzielę 27 czerwca piknikiem rodzinnym „Wakacje tuż tuż”. Impreza potrwa do godziny 17.00. Po zakończeniu pikniku na scenie amfiteatru wystąpi Bartas Szymoniak, twórca stylu beatrock, łączącego elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów.

Wieczorem zagra legenda polskiego rocka – zespół Kult, który za kilka dni, 28 maja – wydaje nowy album „Ostatnia płyta”. Kazik, pytany w wywiadzie dla magazyny „Teraz Rock”, czy płyta będzie faktycznie ostatnią odpowiedział:
„Nie dorabiamy do tytułu albumu żadnej filozofii. Choć bez wątpienia mnóstwo ludzi będzie i tak myślało, że chodzi o ostatnią płytę w karierze – bo do ludzi można mówić, wyjaśniać, tłumaczyć, a oni i tak wiedzą swoje. A płyta akurat na daną chwilę będzie ostatnia – co nie oznacza, że nie będzie następnych. Bo będą”. Podczas występu Kultu w Parku Górczewska na pewno nie zabraknie takich przebojów zespołu jak „Polska”, „Arahja” czy słynnej piosenki Stanisława Staszewskiego, ojca Kazika – „Baranek”.

Koncert będzie organizowany w reżimie sanitarnym, wstęp jest wprawdzie wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Podczas imprezy będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek. Organizatorem imprezy jest Gmina Bemowo.