Mecz siatkarek KS Wisła Warszawa w OSiR Bemowo

Zawodniczki stołecznej Wisły zapraszają 9 i 19 grudnia kibiców do bemowskiej hali przy ulicy Obrońców Tobruku 40 na mecze siatkówki, rozgrywane w ramach czwartej rundy Pucharu Polski Kobiet.

Przeciwniczkami warszawskiej drużyny będzie zajmujący obecnie ostatnie miejsce w tabeli pierwszej ligi pań zespół KS Murowana Goślina. Przypomnijmy, że w rozgrywanym w październiku w Goślinie spotkaniu lepsze okazały się siatkarki Wisły, które oddały rywalkom tylko jednego seta. Będąca w znakomitej formie rozgrywająca warszawianek, Elena Nowgorodczenko, zapowiada mimo tego zacięte i wyrównane widowisko. Jak mówi reprezentantka Ukrainy, forma Wisły rośnie, koleżanki rozumieją się coraz lepiej na boisku i konsekwentnie realizują założenia taktyczne trenera Mirosława Zawieracza, walcząc o każdy punkt i starając się najlepiej wykorzystać mocne punkty drużyny. Jednak nadchodzące mecze będą trudnym sprawdzianem dla siatkarek z Bemowa i, jak twierdzi Nowgorodczenko, dobrze że spotkania te będą rozgrywane już teraz, w tej fazie sezonu.

Mecz z drużyną z Murowanej Gośliny zostanie rozegrany 9 grudnia o godzinie 17.00, a już 19 grudnia, również o 17.00, warszawianki będą gościły we własnej hali wyprzedzające je w tabeli zawodniczki Budowlanych Toruń.

Autor: Paweł Ambroziak