Mikołajki 2015 w Bemowskim Centrum Kultury

W najbliższą niedzielę dzieci na pewno nie będą się nudzić. Bemowskie Centrum Kultury przygotowało ciekawy program dla maluchów.

Interaktywny spektakl „Zamieszanie ze Świętami” przyciągnie przede wszystkim dzieci z zacięciem detektywistycznym. Święty Mikołaj gdzieś przepadł. Aniołek i Reniferek podejrzewając porwanie, udają się na poszukiwanie Świętego Mali widzowie śledzący losy bohaterów w trakcie przedstawienia poznają rozmaite tajemnice związane ze świątecznymi tradycjami w różnych krajach.
Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3+, cena – 10 zł. Bilety można zakupić na stronie: http://bilety.artbem.pl/
Po każdym przedstawieniu o godz. 11 oraz 13 rodziny będą mogły uwiecznić piękne chwile, robiąc sobie zdjęcie w Fotobudce, będzie też okazja do osobistego spotkania Świętego Mikołaja.

W niedzielę 6 grudnia o godz. 16 odbędzie się również Pierwszy Mikołajkowy Pokaz Akrobatyczny grup trenujących pod okiem instruktor Marioli Moskwiak-Czwojdzińskiej. W dwóch choreografiach zaprezentuje się także niedawno utworzony zespół tańca Modern Jazz. Wstęp wolny.
Na Mikołajkowe atrakcje zapraszamy do Sali Widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury (SP 82, ul. Górczewska 201).

W Mikołajki na wydarzenia muzyczne zapraszają też dwie bemowskie parafie: „Idą święta” w kościele pw. Bogurodzicy Maryi, przy ul. Powstańców Śląskich 67D, oraz „Najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki i opowieści wigilijne”, których będzie można posłuchać w sali parafialnej kościoła pw. św. Łukasza Ewangelisty, przy Górczewskiej 176. Wstęp wolny.

 

Autor: Jolanta Ambroziak