Od września Teatr IMKA na Bemowie!

Za niecałe trzy miesiące nasza dzielnica zyska pierwszy stacjonarny teatr. Znajdujący się dotąd w Śródmieściu przy ulicy Konopnickiej Teatr IMKA zmienia lokalizację. W ostatni weekend września odbędzie się jego pierwszy, premierowy spektakl już na Bemowie przy ulicy Kocjana 3.

Ta wiadomość ucieszy wszystkich, którzy narzekają na niedostatek wydarzeń kulturalnych. Trwają przygotowania do premierowego spektaklu Teatru IMKA na Bemowie! W związku z tym w toku jest gruntowny remont Sceny Kocjana – przebudowa sceny i dostosowanie jej do potrzeb IMKI. Na przyszłych widzów czeka już wyremontowana restauracja Loft Kocjana wraz z ogródkiem.

Bemowiacy z pewnością mogą szykować się na interesujący jesienny repertuar. Pojawią się w nim nie tylko spektakle recitalowe oraz dzieła polskiej i światowej dramaturgii, ale i przedstawienia dla dzieci. Na deskach teatru IMKA na Bemowie wystąpią uznani aktorzy – Stanisława Celińska, Lucyna Malec, Anna Dereszowska, Zbigniew Zamachowski czy Michał Roznerski oraz założyciel i dyrektor teatru – Tomasz Karolak.

Wkrótce poinformujemy o szczegółach pierwszej premiery.