Sekcja bokserska CWKS Legia na Bemowie zaprasza na treningi

Chcesz zadbać na wiosnę o kondycję i siłę? Spróbuj swoich sił w ringu – klub bokserski CWKS Legia na Bemowie zaprasza na treningi.

 

Dla wszystkich, którzy chcieliby poczuć atmosferę ringu i skrzyżować bokserskie rękawice z prawdziwym przeciwnikiem, sekcja bokserska Legii Warszawa przygotowała atrakcyjną promocję. Jedynie w kwietniu każda nowa osoba, która rozpocznie treningi w klubie, zapłaci za 30-dniowy karnet jedynie 10 złotych. Jest to okazja, aby zacząć przygodę ze sportami walki pod okiem znanych i doświadczonych trenerów, takich jak Albert Sosnowski, Piotr Kroczewski, Bogdan Gajda czy Krzysztof Kosedowski.

 

Oferta dotyczy zajęć grupowych. Treningi odbywają się w godzinach od godz. 6.00 do 21.30 w siedzibie klubu bokserskiego Legia na Bemowie, przy ulicy Waldorffa 31. Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 606 300 493, a także 22 487 80 83, oraz pod adresem e-mailowym: legiaboks@op.pl.

 

Z harmonogramem treningów poszczególnych grup zapoznać się można pod poniższym adresem: http://legiaboks.pl/opis-treningow/

 

Autor: Paweł Ambroziak