Już w niedzielę piknik rodzinny na Bemowie!

Nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend? Wspaniale! Możecie zatem skorzystać z wiosennej aury i zarezerwować czas na piknik rodzinny na Bemowie.

 

Wiosna zawitała wreszcie do Warszawy. Czas odwiesić do szafy zimowe kurtki, czapki i grube rękawiczki odłożyć na półkę i spędzać więcej wolnego czasu poza domem. Poza coraz lepszą pogodą, do aktywności na świeżym powietrzu zachęcają również organizowane w stolicy imprezy kulturalne i sportowe. Nie trzeba szukać daleko.

 

Nie przegapcie wiosennej edycji pikniku!

 

W niedzielę 3 kwietnia br. Automobilklub Polski razem z Urzędem Dzielnicy Bemowo zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w pikniku rodzinnego „Cztery pory roku na Bemowie”. Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 na autodromie Automobilklubu przy ul. Powstańców Śląskich 127, natomiast już od godz. 9.00 do godz. 11.00 prowadzona będzie rejestracja uczestników konkursów tematycznych. Wstęp bezpłatny.

 

Wiele atrakcji także dla najmłodszych!

 

Organizatorzy pikniku zaplanowali tego dnia wiele atrakcji, możemy na przykład spróbować swoich sił (i umiejętności) podczas jazdy sprawnościowej samochodem, wziąć udział w konkursie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a dla najmłodszych udostępniony zostanie rowerowy tor przeszkód. Prowadzona tego dnia próba sprawnościowa jazdy rowerem dla dzieci i młodzieży wymaga pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Wielbiciele motoryzacji mają na co czekać: w ramach pikniku „Cztery pory roku na Bemowie” odbędzie się wystawa pojazdów zabytkowych oraz wystawa samochodów rajdowych. Przeprowadzone również zostaną przejazdy pokazowe. Zakończenie imprezy oraz rozdanie nagród przewidywane jest na godz. 16.00.

 

Więcej na temat konkursów praktycznych przeczytacie na stronie: http://www.automobilklubpolski.pl/brd/4pory_bemowo/4pory_bemowo1.html

Piknik Cztery pory roku na Bemowie

Autorka: Jolanta Ambroziak

Zdj. wallpaperscraft.com