Tefal zachęca – bądźmy eko i zaprasza do nowego salonu na Bemowie

Czy bycie eko w świecie, gdy niemal wszystko jest jednorazowe, jest trudne? Marka Tefal przekonuje, że nie. W nowym sklepie, który otworzy się 16 czerwca na Bemowie, kupisz nie tylko patelnię czy żelazko, ale dowiesz się jak być eko, popijając zdrowe smoothie.

Nowy salon Tefal otworzy się już za kilka dni – 16 czerwca przy ul. Powstańców Śląskich 106. Nie będzie to jednak tylko sklep, ale również miejsce spotkań dla mieszkańców Bemowa, w którym będzie można napić się kawy czy smoothie i porozmawiać ze znawcami tematu ekogospodarstwa domowego. Marka Tefal naprawdę bierze sobie temat ekologii mocno do serca. Przygotowała szereg akcji i zachęca, bądźmy eko!

Oddaj zepsute sprzęty AGD i otrzymaj voucher na zakupy w sklepie Tefal

Nie można sobie dziś wyobrazić nowoczesnego gospodarstwa domowego bez urządzeń elektrycznych. Pobierają prąd, za który płacimy. Gdy się zużyją, trzeba je zutylizować. Zależy nam więc, żeby płacić jak najmniejsze rachunki za energię elektryczną, by sprzęt służył nam jak najdłużej i by nie było problemu z jego utylizacją. Wciąż zdarzają się takie widoki, jak wystawiona obok śmietnika popsuta pralka albo odkurzacz. Przypominamy, to nie jest eko! Tego typu elektrośmieci należy oddawać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, w skrócie PSZOK. W Warszawie funkcjonują dwa takie punkty – na Białołęce i w Wilanowie. Jednak już niedługo tego typu odpady będzie można oddać również w nowym sklepie Tefal na Bemowie w ramach akcji „Skutecznie Posprzątane”. Bemowiacy nie tylko będą mieli bliżej (niż do PSZOKu) i łatwiej, ale dodatkowo za oddane w ten sposób odpady elektryczne dostaną vouchery o wartości od 50 do 100 zł, do wydania w sklepie. O zepsuty toster czy żelazko nie trzeba się będzie już martwić, bo recyklingiem zajmie się firma Tefal. Co ważne, oddawać będzie można sprzęty różnych marek!

Nie da się naprawić? Z Tefalem da się

Tefal wziął sobie również do serca to, że sprzęty AGD psują się, a żyjemy w czasach, kiedy nie bardzo chce nam się je naprawiać – i góra elektrośmieci rośnie. Dlatego marka oferuje gwarancję 10 lat naprawialności. Jeśli masz w domu sprzęt AGD marki Tefal i zaczyna szwankować, przyjdź z nim do sklepu, niezależnie od tego, gdzie kupiłeś dane urządzenie. Obsługa wraz z kierowniczką Anią na pewno pomoże i da wskazówki dotyczące używania i konserwacji. Na stronie https://www.tefal.pl/repairability-page możesz wpisać kod produktu i dowiesz się, czy da się go zreperować. Marka zobowiązuje się projektować urządzenia tak, by części do nich były dostępne przez gwarantowane 10 lat.

Przetestuj, nie zagracaj sobie kuchni

Na pewno zdarzało Ci się kupić jakiś sprzęt AGD, który zaległ zakurzony na półce lub w czeluściach kuchennej szafki. Wydawało Ci się, że przyda Ci się sokowirówka albo inne superprzydatne urządzenie? W ramach bycia eko, Tefal zachęca – sprawdź, czy dany sprzęt jest Ci potrzebny i podoba Ci się jego użytkowanie. Jeśli masz wątpliwości – do 30 dni od zakupu możesz go bez problemu oddać w sklepie. Problem zakurzonych i nieużywanych przez większą część roku małych AGD może odejść w niepamięć 😉

Już wkrótce ciekawe ekospotkania w „Świetlicy Tefal”

Gospodarstwo domowe w stylu eko to nie tylko oszczędność prądu, wody i czasu, to również zrównoważone prowadzenie kuchni, sprzątanie i spędzanie czasu. Ograniczanie odpadów, czyli modne ostatnio (i dobrze!) Zero Waste, czy niemarnowanie żywności to również tematy ważne dla marki Tefal. Dlatego nowy sklep przy Powstańców Śląskich będzie także miejscem spotkań lokalnej społeczności, w którym będzie można wziąć udział w warsztatach i pogadać z ciekawymi ludźmi – ekspertami eko, w ramach cyklu „Świetlica Tefal”. Wpadniesz na kawę albo zdrowe smoothie z blendera, spędzisz miłe chwile, a obsługa sklepu nie będzie jedynie zajmować się sprzedażą, ale stworzy sympatyczną i przyjazną atmosferę.

Sklep Tefal zaprosi klientów 16 czerwca o godzinie 10.00 na ulicę Powstańców Śląskich 106. Na dzień dobry możesz skorzystać z promocji – otrzymasz gratis jedną z 500 patelni, jeśli zrobisz zakupy za minimum 50 zł.
Dodatkowo do soboty 19 czerwca na wszystkich klientów czekać będzie specjalny rabat: -20% na pierwsze zakupy!

Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00, w soboty – od 9:00 do 15:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 15:00. W razie pytań z obsługą możesz się również skontaktować telefonicznie 512 456 387, poprzez WhatsApp: https://wa.me/512456387 i mejlowo: tefal.bemowo@groupeseb.com.

Regulamin konkursu „Lato z Tefal”:

Artykuł powstał we współpracy z marką Tefal.