Wygraj choinkę na Bemowie! Rusza akcja „Choinka pod choinkę”

Żadna pandemia nie zatrzyma świąt Bożego Narodzenia! Na pewno podtrzymacie tradycję i w waszych domach również staną rozświetlone drzewka. Także tym roku Gmina Bemowo organizuje konkurs dla mieszkańców, w którym będzie można wygrać żywą choinkę. Loteria startuje już 11 grudnia. Zobaczcie, jak wziąć w niej udział.

Choinka pod choinkę – wygraj choinkę na Bemowie

Ta coroczna akcja odbędzie się i tym razem – mieszkańcy Bemowa będą mogli wygrać choinkę w konkursie. W tym roku Gmina Bemowo przygotowała 500 jodeł kaukaskich i 500 świerków w donicach. Cięte drzewka będą wyższe – do 175 cm, a choinki w donicach – do 70 cm.

Loteria startuje 11 grudnia i potrwa do 13 grudnia. W tym czasie możecie wysłać zgłoszenie na stronie https://choinka.bemowo.waw.pl/ Po kilku dniach, 16 i 17 grudnia zostaną ogłoszone wyniki, a choinki będzie można odebrać 19 i 20 grudnia w Parku Górczewska.
Pamiętajcie, aby wziąć udział w konkursie, musicie być mieszkańcami Bemowa. Przy odbiorze drzewka konieczne będzie okazanie dowodu tożsamości.

Gdzie kupić choinkę na Bemowie?

Punkty sprzedaży choinek wciąż się otwierają. Widać je w pobliżu dużych skrzyżowań na Bemowie oraz przy sklepach i galeriach handlowych. Stałe miejsca, gdzie można kupić drzewka w donicach to:

  • W Castoramie przy ul. Górczewskiej 124, w Wola Parku. Być może będą tam dostępne również cięte drzewka.
  • Punkt przy ul. Człuchowskiej, obok Hali Wola
  • Duży punkt z choinkami co roku powstaje na Bemowie, na ul. Powstańców Śląskich, w rejonie ul. Wrocławskiej – przy bazarku.
  • Sprzedaż odbywa się pod CH Bemowo przy Powstańców Śląskich 126.

Mniejsze drzewka, stroiki i dekoracje świąteczne z żywych i sztucznych gałązek znajdziecie też w kwiaciarniach na Bemowie.

Zdjęcie autorstwa Elly Fairytale z Pexels