Na Bemowie powstała pierwsza wrotkarnia w Warszawie!

Czas odkurzyć swoje wrotki i zaprosić do zabawy znajomych. Pierwsza wrotkarnia na Bemowie z pompą rozpoczęła już swoją działalność.

 

Huczna impreza w rytmach disco zainaugurowała 12 marca br. sezon wrotkarski w RollerDisco. Pierwsza w Warszawie wrotkarnia mieści się przy ul. Połczyńskiej 115 i od początku budzi zainteresowanie wśród bemowiaków, poszukujących nowych pomysłów na aktywne spędzenie wolnego czasu. Na terenie wrotkarni działa wypożyczalnia sprzętu: wrotek (w rozmiarach 26-49) i ochraniaczy. Mile widziani są też fani jazdy na rolkach, jak i osoby przynoszące własny sprzęt do jazdy.

 

Założycielka wrotkarni Zuzanna Gonczarska zapowiada także dla młodszych bemowiaków dodatkowe atrakcje, które będą odbywały się w obiekcie: lekcje jazdy na wrotkach, kurs tańca (na wrotkach lub bez). Z kolei starszych entuzjastów jazdy na wrotkach rozruszają cosobotnie imprezy Roller Disco. W poniedziałki i środy w godzinach 18.00-22.00 na torze wrotkarni oglądać będzie można treningi warszawskich drużyn roller derby – Warsaw Hellcats Roller Girls i Worst Warsaw Derby Team. Po wcześniejszym umówieniu się możliwe jest nawet wzięcie udziału w treningu!

 

RollerDisco, ul. Połczyńska 115, tel. 662 871 717.

Wstęp – 12 zł, koszt wypożyczenia wrotek – 8 zł/2 godziny.

Ze względów bezpieczeństwa na teren wrotkarni wstęp mają dzieci powyżej 4 roku życia, natomiast dzieci w wieku 4-14 lat wymagają obecności rodzica lub opiekuna prawnego.

Autorka: Jolanta Ambroziak